Zpátky do minulosti. Fotogalerie: MČR v cyklokrosu ženy – Milovice 2014. Bike vítězky Kateřina Nash (LUNA Clif Pro Team)

Look back to history. Photogallery: Czech championship in CX 2014. Cyclocross bike Oreba Carbon of the winner Katerina Nash.

Po dlouhých pěti letech se Kateřina Nash zavítala na start domácího šampionátu v cyklokrosu, který se jel 13. prosince 2014. Katka přijela domů, jako vítězka cyklokrosových závodů v USA z letošní sezony. V Milovicích všem ukázala skvělou formu a v mistrovském závodě žen ujela svým soupeřkám krátce po startu, a s přehledem získala titul mistryně republiky. Více se můžete dočíst na serveru mtbs.cz  V době vánoční pohody naše ikona Katka Nash vyhrála další dva závody v Belgii, kde porazila několikanásobnou mistryni světa v cyklokrosu 2014 Marianne Vos.

Katka jezdi s wattmetrem Stages od začátku roku 2014, a jak jsme zjistili při krátkém povídaní s ní, má wattmetr Stages namonotovaný, jak na silničním, horském a cyklokrosovem biku. S Katkou Nash jsme si povídali po jejím vítězství na mistrovství ČR v cyklokrosu v Milovicích 13. prosince 2014Zde si můžete prohlédnout naší fotogalerii.