Bryton Rider cyklocomputery s GPS


bryton-rider-100_310

Novinka v Čechách, chytré tachometry a navigace s GPS. 

Bryton Rider je jednoduchý, výkonný a cenově dostupný GPS tachometr určený všem cyklistům. Největší novikou je pokročilá konektivika pro cyklisty, kteří používají chytré telefony pro synchronizaci svých sportovních aktivit.

Computer Bryton Rider 310 se velice snadno ovládá a má mimojiné pokročilé tréninkové funkce pro amibiciozné jezdce a závodníky! Tento cyklocomputer je určen pro silniční, městská, treková a horská kola. Díky sve ideální velikosti a odolnosti můžete s tachometrem Rider 310 můžete jezdit kdekoliv a kdykoliv.

Bryton Rider 310 díky preciznímu GPS modulu funguje i bez snímače rychlosti. V případě, že zatoužíte po pokročilých informací o vašem tréninku, lze toto zařizení spárovat se senzorem rychlosti, kadence, výkonu či tepové frekvence komunikujícími protokolem ANT+. Na pěti uživatelsky nastavitelných datových stranách je možné zobrazit v reálném čase až 70 různých metrik. Pro možnost sdílení a rozbor tréninku slouží vlastní internetový deník.

bryton_rider_310-specs

Nově, Bryton Rider 310 má funkce měření výkonu a intervalové funkce pro kvalitní trénink, které umožňují nejen plánovat tréninky dopředu, ale udržují váš trénink na vysoké úrovni.

bryton_rider_310

Bryton Rider 310  je velice přehledný, díky LCD displeji s velkými písmeny, auto pod-svícení, které umožňuji snadnou čitelnost dat v každém počasí, a také za různých světelných podmínek.

Můžete si jakkoliv přizpůsobit datové stránky, která vám umožní plně kontrolovat váš trénink nebo pohodovou jízdu bez nutnosti si ovládat computer rukou díky funkci je Auto-Scroll což je automatické načítání a skrolování datových stánek.

rider310-sides

Záznam jízdy se dá exportovat do formatu souboru .FIT . TCX. Dále máte možnost porovnání se s ostatními cyklisty a kamarády sdílením na populárních tréninkových stránkách na internetu jako je STRAVA.

CENA: 2799 Kč s DPH, bez senzorů.

Automatické posílaní dat na Stravu. Funkce Strava Auto Sync

Nová mobilní aplikace Bryton přináší možnost bezdrátové synchronizace aktivit z computeru Bryton Rider pomocí protokolu Bluetooth Smart nebo WiFi.

Last updated: March 13, 2017 at 10:03 am