Bryton Rider cyklocomputery s GPS

Firma Bryton je nový GPS sponzor World Tour týmu Deceuninck Quick-step v roce 2019

Momentálně nejsme distributoři značky Bryton v Čechách, pokud vás computery Tchajvanské firmy zaujali napište nám email.

Cyklo-computer řady Bryton Rider je jednoduchý, výkonný a cenově dostupný GPS tachometr určený všem cyklistům. Největší novinkou jsou možnosti konektivity přes Bluetooth Smart pomocí mobilní aplikace Bryton Activer pro IOS a Android pro cyklisty, kteří používají chytré telefony pro synchronizaci svých aktivit.


Bryton Rider 330 je levný, velice snadno se ovládá pomocí intuitivních tlačítek, má pokročilé tréninkové, navigační funkce pro ambiciozní jezdce nebo závodníky. Tento cyklocomputer je určen pro silniční, městská, treková a horská kola. Díky malé velikosti displeje 1.8-inch Mono LCD, odolnosti můžete s tachometrem Rider 330 můžete jezdit kdekoliv a kdykoliv.

Bryton Rider 330 díky preciznímu GPS modulu funguje i bez snímače rychlosti. Pokud zatoužíte po pokročilých informací o vašem tréninku nebo jízdě, tak toto zařízeni funguje se senzorem rychlosti, kadence, výkonu (wattmetr) či tepové frekvence komunikujícími protokolem ANT+. Na pěti uživatelsky nastavitelných datových stránkách lze v reálném čase zobrazit až 70 různých metrik. Pro možnost sdílení a rozbor tréninku slouží vlastní tréninkový deník v cloudu Bryton Active.

GPS computery Bryton Rider

Bryton Rider 330 má funkce měření výkonu a intervalové funkce pro kvalitní trénink, které umožňují nejen plánovat tréninky dopředu, ale udržují váš trénink na vysoké úrovni.

Bryton Rider 330  je velice přehledný díky LCD displeji s velkými písmeny, auto-podsvícením což umožňuje snadnou čitelnost dat v každém počasí, a také za různých světelných podmínek.

Můžete si jakkoliv přizpůsobit datové stránky, která vám umožní plně kontrolovat váš trénink nebo pohodovou jízdu bez nutnosti si ovládat tachometr rukou díky funkci je Auto-Scroll což je automatické načítání a scrolování datových stánek.

Bryton Rider 330

Záznam jízdy se dá exportovat do formátu souboru .FIT nebo TCX. Dále máte možnost porovnání se s ostatními cyklisty a kamarády sdílením na populárních tréninkových stránkách na internetu jako je STRAVA a TrainingPeaks.

Duceuninck Quick-Step jezdí letos computery BRYTON RIDER 450

Dop. cena Bryton Rider 330: Kč s DPH, bez senzorů.

Dop. cena Bryton Rider 530: Kč s DPH, bez senzorů.

Dop. cena Bryton Rider 405: Kč s DPH, bez senzorů.

Dop. cena Bryton Rider 410: Kč s DPH, bez senzorů.

Dop. cena Bryton Rider 450: Kč s DPH, bez senzorů.

Dop. cena Bryton AERO 60: Kč s DPH, bez senzorů.

Nová mobilní aplikace Bryton přináší možnost bezdrátové synchronizace aktivit z computeru Bryton Rider pomocí protokolu Bluetooth Smart nebo WiFi.

Last updated: May 5, 2019 at 13:32 pm