Bryton Rider cyklocomputery s GPS

bryton-rider-100_310

Novinka v Čechách, chytré tachometry a navigace s GPS.

Bryton Rider je jednoduchý, výkonný a cenově dostupný GPS tachometr určený všem cyklistům. Největší novikou možnosti konektivity pro cyklisty, kteří používají chytré telefony pro synchronizaci svých aktivit.

Computer Bryton Rider 310 se velice snadno ovládá, má pokročilé tréninkové funkce pro amibiciozné jezdce nebo závodníky. Tento cyklocomputer je určen pro silniční, městská, treková a horská kola. Díky sve ideální velikosti a odolnosti můžete s tachometrem Rider 310 můžete jezdit kdekoliv a kdykoliv.

Bryton Rider 310 díky preciznímu GPS modulu funguje i bez snímače rychlosti. Pokud zatoužíte po pokročilých informací o vašem tréninku nebo jízdě, tak toto zařizení funguje se senzorem rychlosti, kadence, výkonu či tepové frekvence komunikujícími protokolem ANT+. Na pěti uživatelsky nastavitelných datových stranách lze v reálném čase zobrazit až 70 různých metrik. Pro možnost sdílení a rozbor tréninku slouží vlastní tréninkový deník v cloudu.

bryton_rider_310-specs

Bryton Rider 310 má funkce měření výkonu a intervalové funkce pro kvalitní trénink, které umožňují nejen plánovat tréninky dopředu, ale udržují váš trénink na vysoké úrovni.

bryton_rider_310

Bryton Rider 310  je velice přehledný, díky LCD displeji s velkými písmeny, auto pod-svícení což umožňuje snadnou čitelnost dat v každém počasí, a také za různých světelných podmínek.

Můžete si jakkoliv přizpůsobit datové stránky, která vám umožní plně kontrolovat váš trénink nebo pohodovou jízdu bez nutnosti si ovládat tachometr rukou díky funkci je Auto-Scroll což je automatické načítání a skrolování datových stánek.

rider310-sides

Záznam jízdy se dá exportovat do formatu souboru .FIT nebo TCX. Dále máte možnost porovnání se s ostatními cyklisty a kamarády sdílením na populárních tréninkových stránkách na internetu jako je STRAVA a TrainingPeaks.

Dop. cena Bryton Rider 310: 2799 Kč s DPH, bez senzorů.

Dop. cena Bryton Rider 530: 4999 Kč s DPH, bez senzorů.

Nová mobilní aplikace Bryton přináší možnost bezdrátové synchronizace aktivit z computeru Bryton Rider pomocí protokolu Bluetooth Smart nebo WiFi.

Last updated: January 26, 2018 at 10:06 am