O nás

team-columbia-ladi-ibike-newton-5

Kdo jsme a proč to děláme?

Firma Wattmetry.CZ Vám nabízí exkluzivní služby v oblasti měřičů výkonu pro cyklistiku již od roku 2012. Jsme jediná specializovaná firma a E-shop na wattmetry a sportovní elektroniku v ČR a SR. Důvod je jednoduchý, budoucnost bude velká, a ten kdo nemá měřič výkonu bude pozadu. Hustilku u nás nekoupíte, ale za to Vám pomůžeme se zlepšovat s nástrojem, který americký zakladatel metrik pro měření výkonu Hunter Allen z firmy TrainingPeaks nazval jako mobilní testovací laboratoř.

hunter-allen-peaks-coaching

Stages Cycling zahájila výrobu wattmetru založeném na levé klice už v roce 2012, a jsou oficiálním dodavatelem měřičů výkonu v týmu Sky v posledních dvou sezónách. Například firma Stages měla v roce 2015 43 zaměstnanců, přičemž asi polovina z těch v produkčních rolích v sídle společnosti v Boulderu v Coloradu USA. Stages Cycling nyní prodává do 36 zemí světa. Společnost odmítla prozradit, kolik wattmetrů bylo prodáno celkem.

My jsme mladá, česká a rychle se rozvíjecí se firma usilující o to aby, aktivní lidé a nastupující generace sportovců mohla vyzkoušet chytré nástroje pro měření sportovního výkonu. Klademe zejména důraz na to, aby běžní lidé a aktivní atleti pochopili co je důležité při měření výkonu a jak následně efektivně trénovat na kole. Chytrá nositelná elektronika pro sportovce se v angličtině nazývá “wearables devices” nebo také „actvity trackers“. Naší snahou je, za nejlepší ceny prodávat prvotřídní produkty, které se u nás jen velice obtížně shánějí a my je distribuujeme do ČR a SR. Momentálně jsme oficiální dealer a distributor měřičů výkonu a jejich příslušenství pro Českou a Slovenskou republiku, značek Stages Cycling, 4IIII Inovations, Favero Electronics, Velocomp LLC s jejich wattmetry PowerPod a AeroPod, Stryd běžecký wattmetr, Wahoo Fitness, Bryton, Garmin, SRAM a Quarq, SmartLab a nově i SRM. Další zajímavé značky a produkty budou následovat v blízké budoucnosti.

Co jsme již dokázali?

Profesionalita  a zákaznická podpora vychází z našich dlouholetých zkušeností z prodeje na portálech jako je eBay.com a Amazon.com ve Spojených státech a také spolupráce s firmou Quickdrain USA, která vyrábí nerezové lineární sprchové odpady pro hotely a nemocnice v USA a vyváží je i do zahraničí. Zakladatel firmy Wattmetry.CZ, zasvětil značnou část svého života prodejem spotřební elektroniky, IT hardwaru, softwaru menším firmám softwaru a koncovým zákazníkům od roku 2001. Důraz byl hlavně kladen na péči o nové a stávající zákazníky, spolu s kvalitní předprodejní pomocí, záručním a pozáručním servisem.

Díky novým znalostem a téměř neomezenými možnostmi chytré elektroniky, je vidět pokrok v měření sportovního výkonu, tak i tato chytrá elektronika přispívá k dobrému životnímu stylu nejen u sportovců. Spojení sportu a elektroniky nás vedlo ke spuštění tohoto projektu. Myslíme si že právě značky Stages Cycling, Favero Electronics,  Velocomp iBike Newton, PowerPod, AeroPod s Stryd, SRM Vás zaujmou svým unikátním designem a užitnou hodnotou.

Rádi Vám poradíme při jakémkoliv výběru. Máme na to dlouholeté znalosti i profesionální přístup. 

Dobrý poměr ceny a nabízených služeb

Jsme firma se sídlem v České republice, která za zboží platí clo i DPH v plné výši a která se snaží svým zákazníkům nabízet jak servisní, tak zákaznickou péči na prvotřídní úrovni. Všechny tyto aspekty se musí promítnout do ceny výsledného zboží a ještě nám musí zbýt nějaké peníze na pokrytí dalších nezbytných nákladů a rozvoj společnosti. Těžko tak můžeme konkurovat cenám pochybných, a neautorizovaných dealerů a prodejců. Nemusíte však na internetu brouzdat dlouho, abyste nalezli bezpočet případů podvedených zákazníků, kteří sice zaplatili nižší cenu, ale dostali neoriginální nebo nefunkční produkty, o nějaké záruce a dvouletém servisu v případě poruchy ani nemluvě.

Jistota dvouleté záruky v Evropě zkrátka něco stojí a my věříme, že stále nabízíme hodně muziky za velmi dobré ceny.

SONY DSC

Servisní péče

My chceme našim zákazníkům nabídnout kvalitní servisní zázemí a zákaznickou podporu. Nabízíme jak záruční, tak pozáruční servis zejména pro wattmetry Stages Cycling, Quarq, Favero Assioma, 4iiii Precision, Velocomp Newton, PowerPod a AeroPod, SRM, avšak dokážeme opravit i jiné značky. Právě jistota kvalitní záruční a pozáruční péče je pro nás nejdůležitější.

V Praze dne 19.11.2019

powerpod-power-meter-wattmetry.cz

Sídlo firmy:

Pavel Mikez
Fibichova 5/24
466 06 Jablonec nad Nisou

Prodej a servis:

Mobil +420 732 776 774,

E-mail: home@wattmetry.cz 

Působíme blízko Prahy

Ačkoliv nemáme vlastní kamennou prodejnu, jsme Vám blíž.

Pavel Mikez – Wattmetry.cz
Ke Statenicím 369
252 67 Tuchoměřice

IČ: 72696371

DIČ – VAT: CZ7811132538

Jsme plátci DPH

© 2019 Wattmetry.cz, Stages Cycling, LLC a Velocomp LLP 2017. Všechna práva vyhrazena. :: Proudly Designed and Assembled in Colorado and Florida

[lastupdated]