O nás

team-columbia-ladi-ibike-newton-5

Kdo jsme a proč to děláme?

Firma Wattmetry.CZ Vám nabízí exkluzivní služby v oblasti měřičů výkonu pro cyklistiku již od roku 2012. Jsme jediná specializovaná firma a E-shop na wattmetry v ČR a SR. Důvod je jednoduchý, budoucnost bude velká, a ten kdo nemá měřič výkonu bude pozadu. Hustilku u nás nekoupíte, ale za to Vám pomůžeme se zlepšovat s nástrojem, který americký zakladatel metrik pro měření výkonu Hunter Allen nazval jako mobilní testovací laboratoř. 

hunter-allen-peaks-coaching

Stages Cycling zahájila výrobu wattmetru založeném na levé klice už v roce 2012, a jsou oficiálním dodavatelem měřičů výkonu v týmu Sky v posledních dvou sezónách. Stages má 43 zaměstnanců, přičemž asi polovina z těch v produkčních rolích v sídle společnosti v Boulderu v Coloradu. Stages Power nyní prodává do 36 zemí světa. Společnost odmítla prozradit, kolik wattmetrů bylo prodáno celkem. 

Jsme mladá a dynamická firma usilující o to aby, aktivní lidé a nastupující generace sportovců mohla vyzkoušet chytré sporttestry na měření sportovního výkonu pomocí chytrých telefonů. Klademe zejména důraz na to, aby běžní lidé a aktivní atleti pochopili co je důležité při měření výkonu a jak následně efektivně trénovat na kole. Chytrá nositelná elektronika se v angličtině nazývá “wearables” nebo také “actvity trackers”, naší snahou je, za dobré ceny prodavat prvotřídní produkty, které se u nás jen velice obtížně shánějí. Momentálně jsme oficiální dealer a distributor cylko měřičů výkonu a jejich příslušenství pro Českou a Slovenskou republiku amerických značek Stages Cycling, iBike Newton a PowerPod. Další značky a produkty budou následovat v blízké budoucnosti.

  

Co jsme již dokázali?

Profesionalita  a zákaznická podpora vychází z našich dlouholetých zkušeností z prodeje na portálech jako je eBay.com a Amazon.com ve Spojených státech a také spolupráce s firmou Quickdrain USA, která vyrábí nerezové lineární sprchové odpady pro hotely a nemocnice v USA. Zakladatel firmy Wattmetry.CZ, zasvětil značnou část svého života prodejem spotřební elektroniky, IT hardwaru a  softwaru koncovým zákazníkům a menším firmám. Důraz byl hlavně kladen na péči o nové a stávající zákazníky, spolu s kvalitním záručním a pozáručním servis.

Díky novým znalostem a téměř neomezenými možnostmi chytré elektroniky, je vidět pokrok v měření sportovního výkonu, tak i tato chytrá elektronika přispívá k dobrému životnímu stylu nejen u sportovců. Spojení sportu a elektroniky nás vedlo ke spuštění tohoto projektu. Myslíme si že právě značky Stages Cycling, iBike Newton a PowerPod Vás zaujmou svým unikátním designem a užitnou hodnotou.

Rádi Vám poradíme při výběru wattmetru a dalšího příslušenství.

Dobrý poměr ceny a nabízených služeb

Jsme firma se sídlem v České republice, která za zboží platí clo i DPH v plné výši a která se snaží svým zákazníkům nabízet jak servisní, tak zákaznickou péči na prvotřídní úrovni. Všechny tyto aspekty se musí promítnout do ceny výsledného zboží a ještě nám musí zbýt nějaké peníze na pokrytí dalších nezbytných nákladů a rozvoj společnosti. Těžko tak můžeme konkurovat cenám pochybných, a neautorizovaných dealerů a prodejců. Nemusíte však na internetu brouzdat dlouho, abyste nalezli bezpočet případů podvedených zákazníků, kteří sice zaplatili nižší cenu, ale dostali neoriginální produkty, o nějaké záruce v případě poruchy ani nemluvě.

Jistota dvouleté záruky v Evropě zkrátka něco stojí a my věříme, že stále nabízíme hodně muziky za velmi dobré ceny.  

SONY DSC

Servisní péče

My chceme našim zákazníkům nabídnout kvalitní servisní zázemí a zákaznickou podporu. Nabízíme jak záruční, tak pozáruční servis zejména pro wattmetry Stages Cycling iBike Newton, avšak dokážeme opravit i jiné značky. Právě jistota kvalitní záruční a pozáruční péče je pro nás nejdůležitější. 

V Praze dne 8.12.2018 

powerpod-power-meter-wattmetry.cz

Sídlo firmy:

Pavel Mikez
Fibichova 5/24
466 06 Jablonec nad Nisou

Prodej a servis:

Mobil +420 732 776 774, 

E-mail: home@wattmetry.cz 

Působíme v Praze

Ačkoliv nemáme vlastní kamennou prodejnu, jsme Vám blíž.  

Pavel Mikez – Wattmetry.cz 
Wuchterlova 11
160 00 Praha 6 – Dejvice

IČ: 72696371 

DIČ – VAT: CZ7811132538

Jsme plátci DPH

© 2019 Wattmetry.cz, Stages Cycling, LLC a Velocomp LLP 2017. Všechna práva vyhrazena. :: Proudly Designed and Assembled in Colorado and Florida

Last updated: June 20, 2019 at 22:41 pm