Akce BLACK FRIDAY 2019

Moře slev BLACK FRIDAY je zde. Poprvé u nás!

Máme velkou radost, že se s vámi můžeme poděli o zajímavé nabídky akce BLACK FRIDAY* ze světa wattmetrů a sportovní elektroniky. Tak doufáme, že uděláme také radost Vám při výběru vánočních dárku nebo jen tak. Klidně se podělte o slevy se svými kamarády, kolegy nebo rodinou.

Jedná se o naší první velkou slevovou akci týden akce BLACK FRIDAY*, tak nám držte palce at‘ se vše podaří. Nicméně, pokud by Vás náš systém zradil, např. při odečtení slevy pomocí kupónu, tak nás neváhejte ihned kontaktovat. 

Kategorie 4iiii Inovation: sleva -15%
Slevový kod je: 4iiii2019

Kategorie Stages Cycling: sleva -15%
Slevový kod je: Stages2019

Sleva se vztahuje na wattmetry Stages Cycling a 4iiii, které nejsou ve výprodeji. Dále slevy platí pouze pro platbu bankovním převodem, nikoliv na dobírky.

*Akce platí od 27.11 do 2.12 nebo do vyprodání zásob anebo do její ukončení. Použité fotografie výrobků jsou ilustrační. Sleva platí pouze při zadaní slevového kódu při dokončení objednávky v dané kategorii. Sleva platí pouze při platbě předem s bankovním převodem. Zboží si můžete zakoupit pouze v internetovém obchodě na adrese eshop.wattmetry.cz

AND IT’S HERE: Sea of discounts. This is our first true Black Friday sale, so we don’t take it lightly.

This holiday season, what better gift can you give than that of fulfilled potential?! Wattmetry has just what you need to help your friends and family achieve their best results on the bike and while hitting the pavement. With such great prices, why not grab a gift for yourself and join your family and friends in reaching your true potential in 2020?!

Share discounts with your friends, colleagues, and family by sharing our posts. The more the merrier!

Below take 15% off Stages Cycling and 4iiiii products. Other brands coming soon!

Category 4iiii: discount -15%
Discount code for checkout: 4iiii2019

Category Stages Cycling: discount -15%
Discount code for checkout: Stages2019

BLACK FRIDAY 2019

Sale prices extending through Cyber Monday 2.12 2019!

http://eshop.wattmetry.cz/top-menu/akce-black-friday/

[lastupdate]