STRYD Summit – měřič výkonu pro bežce a triatlonisty.

Nový STRYD Summit 2018 wattmetr pro běžce druhé generace. Stryd je excelentní nástroj pro zlepšení techniky běhu a výkonosti u všech běžců a triatlonistů. Cena wattmetru Stryd je nyní 5489 .- v našem e-shopu, o 1500 Kč levněji než na Alza.cz!*

Druhá generace měřiče  běžeckého výkonu Stryd Summit je tady. STRYD udělal několik zlepšení pro snadnější a přesnější měření vašeho běhu. Stryd umožňuje běžcům spolehlivě změřit nejemon výkon ve wattech, ale také techniku a effektivitu běhu. Jak mnozí cyklisté a triatlonisté již vědí, přesná data z wattmetru umožňují mnohem lepší dávkování intenzity během tréninku a při závodech.

Ve srovnání s měřičem výkonu pro cyklistiku, cena běžeckého wattmetru Stryd je mnohem nižší, a také instalace je wattmeru STRYD je mnohem jednodušší. Nasadíte na botu, sparujete a můžete vyběhnout. Stručně řečeno, měřič výkonu Stryd Summit nabízí všechny výhody měření výkonu ať už běháte na dráze, v terénu, a nebo po silnici.

STRYD Summit díky svým akcelometrickým senzorům analyzuje kinetiku běžecké trajektorie a jako jediný na světě zobrazuje v reálném čase a s velkou přesností vaši výkonnost ve wattech.

Tím umožňuje trénovat běh účinněji, dokonale zvládnout jeho techniku a v kratším čase dosahovat lepších tréninkových výsledků. Kromě wattů STRYD monitoruje, zaznamenává a vyhodnocuje i celou řadu dalších údajů o pohybu běžce, díky neustálým aktualizacím firmwaru. STRYD je skrátka neocenitelným pomocníkem na dráze, v terénu nebo na běhacím pásu. 

Kdo používá Stryd Summit u nás a ve světě?

Craig Alexander - 5x světový šampion Iroman Hawaii. Triatlonista Foto: Stryd.com
Craig Alexander – 5x světový šampion Iroman Hawaii. Triatlonista Foto: Stryd.com

Špičkový světový triatlonista Crair “Crowie” Alexander je ambasadorem firmy STRYD a sám byl 5x světovým šampionem v dlouhém triatlonu.

U nás Stryd Summit používá legendární triatlonista na dlouhých tratích a ultraběžec Petr Vavroušek a jeho syn.

Andy Reed - Ultramaratonec Foto: Stryd.com
Andy Reed – Ultramaratonec Foto: Stryd.com

Wattmetr STRYD Summit komunikuje pomocí protokolu ANT+ PWR s lepšími sporttestry od Garimu a dalšími, viz níže. Dále pak pomocí Bluetooth Smart s chytrými zařízeními jako je iPhone, iPad nebo telefony a tablety s Androidem OS. Tyto zařízení musí mít vybaveny Bluetooth Smart protokolem pro bezdrátovou komunikaci a správnou běžeckou aplikací. Stryd spolupracuje se sportovními GPS hodinkami od Polaru a Suunta.

Více o kompatibilitě nových hodinek a smartphonů na strankách výrobce Strydu. 

Specifikace:

– Senzor měření výkonu je zacvaknutý na běžecké botě (FootPod).   
– Běžecké metriky: Výkon (W), běžecká forma, intenzita, efektivita, analýza došlapu, únava, Race day  Power, přesné měření tempa a vzálenosti
– Váha: 10 gramů
– Baterie: Li-ion (bezdrátové indukční nabíjení)
– Životnost baterie: 1 měsíc běhu  
– Bezdrátová technologie: ANT+ a Bluetooth Smart
Běžecký a analytický softwaru od Strydu PowerCenter
– Kompatibilní software: Xhale, 2peak, TrainingPeaks, SportTracks, Zwift, Garmin Connect, a Golden    Cheetah, WKO4, Smashrun, FinalSurge, iSmoothRun, Movescount
– Kompatibilní zařízení: Android Phone s Android 4.4+, iPhone s iOS 9.3+, Garmin Forerunner FR230,   FR235, FR 310XT, FR630, FR 910XT, FR920XT, FR735XT, FR935, Garmin Fenix 2, Fenix 3, Fenix        3HR, Fenix 5X, Garmin Vivoactive, Vivoactive HR, Vivoactive 3, Suunto Ambit3 Sport, Ambit3 Peak,    Ambit3 Vertical, Suunto Spartan Sport, Spartan Ultra, Spartan HR, Polar V800 a další

*  Cena 6989 Kč z 3.1.2018 na webu e-shopu Alza.cz 

Nový STRYD je nyní nejpřesnějším footpodem na světě a to bez nutnosti kalibrace! Je to na základě dat od Jonathana z webu Fellrnr.com, který naběhá při testech s GPS hodinkami a footpody 19000 km.

Last updated: January 24, 2018 at 9:21 am