STRYD CZ, měřič výkonu pro bežce i triatlonisty.


  

Nový STRYD, první wattmetr pro běžce. Stryd je excelentní nástroj pro všechny běžce. 

Nová generace měřiče  běžeckého výkonu Stryd je tady. Udělali jsme několik zlepšení pro snadnější a přesnější měření vašeho běhu. Stryd umožňuje běžcům spolehlivě změřit nejemon výkon ve wattech, ale také techniku a effektivitu běhu. Jak mnozí cyklisté a triatlonisté již vědí, přesná data z wattmetru umožňují mnohem lepší dávkování intenzity během tréninku a při závodech, což není úplně možné u při měření tepové frekvence kde časová prodleva způsobená zpožděním. Ve srovnání s měřičem výkonu pro cyklistiku, cena běžeckého wattmetru Stryd je mnohem nižší, a také instalace je wattmeru STRYD je mnohem jednodušší. Nasadíte na botu, sparujete a můžete vyběhnout. Stručně řečeno, měřič výkonu Stryd nabízí všechny výhody měření výkonu ať už běháte na dráze, v terénu, a nebo po silnici.

STRYD díky svým senzorům analyzuje kinetiku běžecké trajektorie a jako jediný na světě zobrazuje v reálném čase a s velkou přesností Vaši výkonnost ve wattech. Tím umožňuje trénovat běh účinněji, dokonale zvládnout jeho techniku a v kratším čase dosahovat lepších tréninkových výsledků. Kromě wattů STRYD monitoruje, zaznamenává a vyhodnocuje i celou řadu dalších údajů o pohybu běžce. STRYD je neocenitelným pomocníkem pro určení a optimalizaci tréninkového i závodního tempa v terénu, na dráze i na běhacím pásu. 

Olympijský atletický tým USA použíl STRYD jako svojí tajnou zbraň v přípravě na olympijské hry v Riu 2016 v jejich tréninkovém supercentru Colorado Springs – USA. Na videu níže je možné vidět wattmetr Stryd na jedné z maratonských závodnic týmu USA.

Triatlonista Crair “Crowie” Alexander je ambasadorem firmy STRYD a sám byl 5x světovým šampionem. 

Wattmetr STRYD funguje s chytrými zařízeními jako je iPhone, iPad nebo telefony a tablety s Androidem OS. Tyto zařízení musí mít vybaveny Bluetooth Smart pro bezdrátovou komunikaci. Stryd také funguje s lepšími sportovními GPS hodinkami od Polaru, Garminu a nebo Suunta. 

Specifikace:

– Senzor měření výkonu je nyní zacvaknutý na běžecké botě (FootPod).   
– Běžecké metriky: Výkon (W), běžecká forma, intenzita, efektivita
– Váha: 10gr
– Baterie: Li-ion (bezdrátové nabíjení)
– Životnost baterie: stovky kilometrů 
– Bezdrátová technologie: ANT+ a Bluetooth Smart
– Kompatibilní software: TrainingPeaks, Strava, WKO, WKO4 a další
– Kompatibilní zařízení: Android Phone, iPhone, Garmin 910xt, 920xt, 310xt Forerunner 220, 225, 620, Fenix 3, Fenix 2, Ambit3 S, Peak, Run,     Ambit2 and Ambit2 S, Polar V800 a další

Hrudní pás Stryd bude brzy nahrazen novou verzí, STRYD Footpod pro běžeckou obuv.

Last updated: February 8, 2017 at 11:37 am