STRYD WIND – měřič výkonu pro běžce a triatlonisty.

STRYD Everest je wattmetr pro běžce druhé generace s Micro USB nabíjením. Stryd je excelentní nástroj pro zlepšení techniky běhu a výkonnosti u všech běžců a triatlonistů.

Druhá generace měřiče  běžeckého výkonu Stryd Everest je tady. STRYD udělal několik zlepšení pro snadnější a přesnější měření vašeho běhu. Stryd umožňuje běžcům spolehlivě změřit nejenom výkon ve wattech, ale také techniku a efektivitu běhu. Jak mnozí cyklisté a triatlonisté již vědí, přesná data z wattmetru umožňují mnohem lepší dávkování intenzity během tréninku a při závodech.

Ve srovnání s měřičem výkonu pro cyklistiku, cena běžeckého wattmetru Stryd je mnohem nižší, a také instalace je wattmetru STRYD je mnohem jednodušší. Nasadíte na botu, spárujete a můžete vyběhnout. Stručně řečeno, měřič výkonu Stryd Everest nabízí všechny výhody měření výkonu ať už běháte na dráze, v terénu, a nebo po silnici.

STRYD Summit díky svým akcelerometrickým senzorům analyzuje kinetiku běžecké trajektorie a jako jediný na světě zobrazuje v reálném čase a s velkou přesností vaši výkonnost ve wattech.

Tím umožňuje trénovat běh účinněji, dokonale zvládnout jeho techniku a v kratším čase dosahovat lepších tréninkových výsledků. Kromě wattů STRYD monitoruje, zaznamenává a vyhodnocuje i celou řadu dalších údajů o pohybu běžce, díky neustálým aktualizacím firmwaru. STRYD je zkrátka neocenitelným pomocníkem na dráze, v terénu nebo na běžeckém pásu. 

Kdo používá Stryd EVEREST u nás a ve světě?

Craig Alexander - 5x světový šampion Iroman Hawaii. Triatlonista Foto: Stryd.com
Craig Alexander – 5x světový šampion Iroman Hawaii. Triatlonista Foto: Stryd.com

Špičkový světový triatlonista Crair „Crowie“ Alexander je ambasadorem firmy STRYD a sám byl 5x světovým šampionem v dlouhém triatlonu.

U nás Stryd Everest používá legendární triatlonista na dlouhých tratích a ultra-maratonec Petr Vavroušek a jeho syn.

Andy Reed - Ultramaratonec Foto: Stryd.com
Andy Reed – Ultra-maratonec Foto: Stryd.com

Wattmetr STRYD Summit komunikuje pomocí protokolu ANT+ PWR s lepšími sporttestry od Garimu a dalšími, viz níže. Dále pak pomocí Bluetooth Smart s chytrými zařízeními jako je iPhone, iPad nebo telefony a tablety s Androidem OS. Tyto zařízení musí mít vybaveny Bluetooth Smart protokolem pro bezdrátovou komunikaci a správnou běžeckou aplikací. Stryd spolupracuje se sportovními GPS hodinkami od Polaru a Suunta.

Více o kompatibilitě nových hodinek a smartphonů na strankách výrobce Strydu. 

Specifikace:

– Senzor měření výkonu je zacvaknutý na běžecké botě (FootPod).   
– Běžecké metriky: Výkon (W), běžecká forma, intenzita, efektivita, analýza došlapu, únava, Race day  Power, přesné měření tempa a vzálenosti
– Váha: 10 gramů
– Baterie: Li-ion (bezdrátové indukční nabíjení)
– Životnost baterie: 1 měsíc běhu  
– Bezdrátová technologie: ANT+ a Bluetooth Smart
Běžecký a analytický softwaru od Strydu PowerCenter
– Kompatibilní software: Xhale, 2peak, TrainingPeaks, SportTracks, Zwift, Garmin Connect, a Golden    Cheetah, WKO4, Smashrun, FinalSurge, iSmoothRun, Movescount
– Kompatibilní zařízení: Android Phone s Android 4.4+, iPhone s iOS 9.3+, Garmin Forerunner FR230,   FR235, FR 310XT, FR630, FR 910XT, FR920XT, FR735XT, FR935, Garmin Fenix 2, Fenix 3, Fenix        3HR, Fenix 5X, Garmin Vivoactive, Vivoactive HR, Vivoactive 3, Suunto Ambit3 Sport, Ambit3 Peak,    Ambit3 Vertical, Suunto Spartan Sport, Spartan Ultra, Spartan HR, Polar V800 a další

Nový STRYD je nyní nejpřesnějším footpodem na světě a to bez nutnosti kalibrace! Je to na základě dat od Jonathana z webu Fellrnr.com, který naběhá při testech s GPS hodinkami a footpody 19000 km.

[lastupdate]