STRYD CZ, měřič výkonu pro bežce i triatlonisty.


  

Nový STRYD, první wattmetr pro běžce ma za sebou první evoluci. Stryd je excelentní nástroj pro všechny běžce. 

Druhá generace měřiče  běžeckého výkonu Stryd je tady. STRYD udělal několik zlepšení pro snadnější a přesnější měření vašeho běhu. Stryd umožňuje běžcům spolehlivě změřit nejemon výkon ve wattech, ale také techniku a effektivitu běhu. Jak mnozí cyklisté a triatlonisté již vědí, přesná data z wattmetru umožňují mnohem lepší dávkování intenzity během tréninku a při závodech, což není úplně možné u při měření tepové frekvence kde časová prodleva způsobená zpožděním. Ve srovnání s měřičem výkonu pro cyklistiku, cena běžeckého wattmetru Stryd je mnohem nižší, a také instalace je wattmeru STRYD je mnohem jednodušší. Nasadíte na botu, sparujete a můžete vyběhnout. Stručně řečeno, měřič výkonu Stryd nabízí všechny výhody měření výkonu ať už běháte na dráze, v terénu, a nebo po silnici.

STRYD díky svým senzorům analyzuje kinetiku běžecké trajektorie a jako jediný na světě zobrazuje v reálném čase a s velkou přesností Vaši výkonnost ve wattech. Tím umožňuje trénovat běh účinněji, dokonale zvládnout jeho techniku a v kratším čase dosahovat lepších tréninkových výsledků. Kromě wattů STRYD monitoruje, zaznamenává a vyhodnocuje i celou řadu dalších údajů o pohybu běžce. STRYD je neocenitelným pomocníkem pro určení a optimalizaci tréninkového i závodního tempa v terénu, na dráze i na běhacím pásu. 

Olympijský atletický tým USA použíl STRYD jako svojí tajnou zbraň v přípravě na olympijské hry v Riu 2016 v jejich tréninkovém supercentru Colorado Springs – USA. Na videu níže je možné vidět wattmetr Stryd na jedné z maratonských závodnic týmu USA.

Triatlonista Crair “Crowie” Alexander je ambasadorem firmy STRYD a sám byl 5x světovým šampionem. 

Wattmetr STRYD funguje s chytrými zařízeními jako je iPhone, iPad nebo telefony a tablety s Androidem OS. Tyto zařízení musí mít vybaveny Bluetooth Smart pro bezdrátovou komunikaci. Stryd také funguje s lepšími sportovními GPS hodinkami od Polaru, Garminu a nebo Suunta. 

Specifikace:

– Senzor měření výkonu je nyní zacvaknutý na běžecké botě (FootPod).   
– Běžecké metriky: Výkon (W), běžecká forma, intenzita, efektivita
– Váha: 10gr
– Baterie: Li-ion (bezdrátové nabíjení)
– Životnost baterie: stovky kilometrů 
– Bezdrátová technologie: ANT+ a Bluetooth Smart
– Kompatibilní software: TrainingPeaks, Strava, WKO, WKO4 a další
– Kompatibilní zařízení: Android Phone, iPhone, Garmin 910xt, 920xt, 310xt Forerunner 220, 225, 620, Fenix 3, Fenix 2, Ambit3 S, Peak, Run,     Ambit2 and Ambit2 S, Polar V800 a další

Hrudní pás Stryd bude brzy nahrazen novou verzí, STRYD Footpod pro běžeckou obuv.

STRYD se stal nejpřesnějším footpodem vůbec a to bez nutnosti kalibrace! Je to na základě dat od Jonathana z webu Fellrnr.com, který naběhá při testech s GPS hodinkami a footpody 19000 km.

Last updated: July 15, 2017 at 14:55 pm