Přemek Tejchman se s námi podělil o novinkách pro sezonu 2016 kdy bude pilotovat kolo Specialized značky ve většině letošních závodů světové serie #EWS.

Náš ambasador Přemek Tejchman mluví o novinkách pro Enduro sezonu 2016, kdy bude pilotovat kolo Specialized značky ve většině letošních závodů světové serie EWS stále populárnějšího Endura.  

Spolu s firmou Stages Cycling wattmetry.cz daly síly dohromady a vymysleli Ambasador program pro sezonu 2016. Přemovi jsme vybavili niže zmiňované “další kolo” od Specialized měřičem výkonu Stages.

Věříme, že efektivní trénink přinese dobré výsledky a také radost z tréninku. Dále již krátký report našeho ambasadora o prvním závodě Enduro závod sezony v Italii a pár exkluzivních fotek z příjezdu do Corral, Chile na dlouho očkávanané zahájení Enduro World Series. Slovo má Přéma.

Pro mně je sezona 2016 ve znamení mnoha změn. Určitě jedna z největších je přestup ke značce SPECIALIZED. Těší mě, že mám tu možnost jezdit za tuto mega značku a moc se těším na naši vzájemnou spolupráci. Specialized bude mým hlavním partnerem a vybaví mě veškerými produkty, kterými značka Specialized disponuje. Nejvíce mě asi budete vídat na kole Enduro S-WORKS 650b. Třeba Vám časem představím i moje další kola 😉

Více o novém kole Specialized Enduro S-WORKS 650b se dočtete ve článku od party z dolekop.com  

premek-tejchman-EWS-specizalized-2016-14 

premek-tejchman-EWS-specizalized-2016-7

První závod světové série se kvapem blíží a já nechtěl hned z první jet EWS. Jako každý rok jsem měl v plánu soustředění na jihu v teple. Letos se naskytla možnost to spojit se závody v Dolceaqua, Abych se rozjel před EWS a pořádně se seznámil s kolem při závodním nasazení. Bohužel díky né příliš dobré organizaci jsem pořádně netušil, kde závodní RZ. hledat, tak jsem toho moc na závodních trailech nenatrénoval. Abychom to neměli příliš jednoduché, po pátečním dešti se z větší částí trialů stal potok. Alespoň byla možnost otestovat nastavení kola i na mokro. RZ byly jen 3, ale o to více fyzicky náročnější. Transféry byly na začátek sezony pekelné, závod měřil 55km s převýšením 1800M. Závod se mi celkem vydařil i když jsem zatím s kolem sehraný jen trochu. Byla to parádní příprava a zjištění nedostatků. Bohužel nejde konkurovat přespolním se schuttlama.

Na konec to nejlepší a první fotky ze slunného města Corral v Chile před startem prvního závodu #EWS.  Chybička se vloudila, první fotka je z zašeděné Prahy.

premek-tejchman-EWS-specizalized-2016-prague-airport

prema-tejchman-enduro-mtb-2016-ews-chile-corral-3

 

Czech Enduro mafia in Chile, nám poslala čerstvé forky z Corralu, místa konání #EWS kam se dostanete pouze lodí. 

První zástávka světové serie #EWS v ráji na zemi bude spíš naopak. Co na to 69?

je to tu nádherný ale dost peklo 😀

 

map 
 
map
 
 
Foto: Přemek Tejchman 69, Marie Kopřivová, Milan Čižínský, Milan Myšík 61 
 
[lastupdate]