Team Sky a výrobce wattmetrů Stages Cycling, jsou partneři i v roce 2015.

Team Sky a výrobce wattmetrů Stages Cycling, jsou partneři i v roce 2015. 

Cyklistický pro tour tým Sky se rozhodl, že bude i roce 2015 bude spolupracovat s americkou firmou Stages Cycling, která tak zůstane oficiálním dodavatel měřičů výkonu britského profesionálního cyklistického týmu. Team Sky má ve svých řadách vítěze Tour de France Bradleyho Wigginse a Chrise Frooma, ale i top závodníka z našich luhů a hájů Leo Königa. Leopold König loni na francouzských silnicích při Le Tour a šokoval všechny svým 7. místem.

Senior vice president Stages Cycling, Pat Warner, řekl: “My považujeme, rok číslo dva s Týmem Sky jako velice důležitý pro naší značku, jako byl ten první nebo možná ještě důležitější. Pokud první rok vzali ve Sky, jako test našich schopností a našich wattmetrů, pak podepsání smlouvy na druhý rok, je ověřením toho že jsme schopni naplnit jejich požadavky a oni chtějí i nadále používat wattmetry Stages. “

stages-sky-2015-fb

 

Loňský rok byl první opravdový test pro wattmetry Stages Power v profi pelotonu. Viděli jsme jak si produkt, prochází svoji první Grand Tour, jarními klasikami a mistrovstvím světa. Vedoucí technických operací,  Carsten Jeppesen, řekl: “Vzali jsme spolupráci se Stages Cycling  v roce 2014, jako šanci a tak jsme dokázali to, že jejich produkt plně naplňuje naše požadavky a wattmetr Stages nám poskytl opravdu velkou technickou podporu. I v těch nejhorších povětrnostních podmínkách při loňských závodech, Stages wattmetr byl spolehlivý, konzistentní a přesný. Nemohli jsme si přát víc pro sezóny 2015 “.

Vedoucí výkonu sportovců Týmu Sky, Tim KERRISON, dodal: “Jsme rádi, že můžeme pokračovat v naší spolupráci se Stages i druhým rokem. Stages se ukázal jako skvělý partner, který svým wattmetrem uspokojuje potřeby cyklistů na všech úrovních. Od amatérského nadšence, který chce použít data měřené při výkonu k lepší analýze a vylepšit svůj trénink, až po požadavky profesionálních silničních cyklistiku na nejvyšší úrovňi. “

Stages marketingový manager, Matt Pacocha, uzavírá: “Team Sky úspěšné použil náš wattmetr v roce 2014 a cyklisti by měli  přehodnotit, jaké funkce jsou u wattmetru důležité a co může přinést trénink vedený pomocí výkonu.