O nás

team-columbia-ladi-ibike-newton-5

Kdo jsme a proč to děláme?

Firma Wattmetry.CZ Vám nabízí exkluzivní služby v oblasti měřičů výkonu pro cyklistiku a běh již od roku 2012. Jsme jediná specializovaná firma a E-shop na wattmetry, hrudní pásy a nyní i chytré trenažéry v ČR a SR. Důvod je jednoduchý, budoucnost tohoto odvětví bude velká, a ten kdo nemá měřič výkonu bude pozadu. Hustilku u nás nekoupíte, ale za to Vám pomůžeme se zlepšovat s nástrojem, který americký zakladatel metrik pro měření výkonu Hunter Allen z firmy TrainingPeaks nazval jako mobilní testovací laboratoř.

hunter-allen-peaks-coaching

My jsme mladá, česká a rychle se rozvíjející firma usilující o to aby, aktivní lidé a nastupující generace sportovců mohla vyzkoušet chytré nástroje pro měření sportovního výkonu nebo jen tak pro měření vašich fitness aktivit. Klademe zejména důraz na to, aby běžní lidé a aktivní atleti pochopili co je důležité při měření výkonu a jak následně efektivně trénovat na kole. Chytrá nositelná elektronika pro sportovce se v angličtině nazývá “wearables devices” nebo také “actvity trackers”. Naší snahou je, za nejlepší ceny prodávat prvotřídní produkty, které se u nás jen velice obtížně shánějí a my je distribuujeme do ČR a SR.

Momentálně jsme oficiální dealer a distributor měřičů výkonu a jejich příslušenství pro Českou a Slovenskou republiku, značek Stages Cycling, 4iiii Inovations, Favero Electronics, Velocomp LLC s jejich wattmetry PowerPod a AeroPod, Stryd běžecký wattmetr, Wahoo Fitness, SRAM a Quarq, SmartLab a nově i SRM z Německa. Byli jsme a budeme průkopníky na našem trhu díky dlouhodobému know-how z USA. My nekopírujeme, my inovujeme. Byli jsme první kdo začal dovážet a prodávat měřiče výkonu Stages Cycling, 4iiiI Invations, Favero Electronics, Velocomp LLC a také Stryd. Spolupráci s firmo Favero Electronics máme jíž od roku 2015 kdy přišli na trh s novým konceptem pedálu bePro. Dnes pedály Assioma můžete koupit kdekoliv u konkurence jako např. ve S1W.CZ , my jsme byli první. Bohužel nemůžeme být výhradní distributor Favera. Spolupráce s firmou Wahoo Fitness se datuje již od roku 2012. Další zajímavé značky a produkty budou následovat v blízké budoucnosti.

Co jsme již dokázali?

Profesionalita  a zákaznická podpora vychází z našich dlouholetých zkušeností z prodeje na portálech jako je eBay.com a Amazon.com ve Spojených státech a také spolupráce s firmou Quickdrain USA, která vyrábí nerezové lineární sprchové odpady pro hotely a nemocnice v USA a vyváží je z Ameriky i do ostatních zemí světa . Zakladatel firmy Wattmetry.CZ, zasvětil značnou část svého života prodejem spotřební elektroniky, IT hardwaru, softwaru menším firmám softwaru a koncovým zákazníkům od roku 2001. Důraz byl hlavně kladen na péči o nové a stávající zákazníky, spolu s kvalitní předprodejní pomocí, záručním a pozáručním servisem. Naše heslo bylo vždy pomáhej a pak až prodávej!

Díky našim dlouhodobým znalostem a téměř neomezenými možnostmi chytré mobilní elektroniky, je vidět pokrok v měření sportovního výkonu. Chytrá elektronika přispívá k dobrému životnímu stylu nejen u sportovců. Spojení sportu a elektroniky nás vedlo ke spuštění tohoto projektu. Myslíme si že právě naše značky Vás zaujmou svým unikátním designem a užitnou hodnotou.

Rádi Vám poradíme při jakémkoliv výběru. Máme na to dlouholeté znalosti i profesionální přístup. 

Dobrý poměr ceny a nabízených služeb

Jsme firma se sídlem v České republice, která za každé zboží platí clo i DPH v plné výši a která se snaží svým zákazníkům nabízet jak servisní, tak zákaznickou péči na prvotřídní úrovni. Všechny tyto aspekty se musí promítnout do ceny výsledného zboží a ještě nám musí zbýt nějaké peníze na pokrytí dalších nezbytných nákladů a rozvoj společnosti. Těžko tak můžeme konkurovat cenám pochybných (nebo i neautorizovaným prodejcům),  šedých dealerů a prodejců v cizině. Nemusíte však na internetu brouzdat dlouho, abyste nalezli bezpočet případů podvedených zákazníků, kteří sice zaplatili nižší cenu, ale dostali neoriginální nebo nefunkční produkty, o nějaké záruce a dvouletém servisu v případě poruchy ani nemluvě.

Jistota dvouleté nebo i tříleté záruky v Evropě je zkrátka něco stojí a my věříme, že stále nabízíme hodně muziky za velmi dobré ceny. A to platí i když se vám něco staněe po záruce.

SONY DSC

Servisní péče

My se dlouhodobě snažíme našim zákazníkům nabídnout kvalitní servisní zázemí a zákaznickou podporu. Nabízíme jak záruční, tak pozáruční servis zejména pro wattmetry Stages Cycling, Quarq, Favero Assioma, 4iiii Precision, Velocomp Newton, PowerPod a AeroPod, SRM, avšak dokážeme opravit i jiné značky hodinek, GPS a nositelné eletroniky. Právě vaše spokujenost díky jistotě kvalitní záruční a pozáruční péče je pro nás nejdůležitější.

V Praze dne 16.12.2020

powerpod-power-meter-wattmetry.cz

Sídlo firmy:

Reklamace neposílejte prosím na tuto adresu!! Balíček bude poslám zpět k Vám.

Pavel Mikez
Fibichova 5/24
466 06 Jablonec nad Nisou

Prodej a servis:

Mobil +420 732 776 774,

E-mail: home@wattmetry.cz 

Působíme blízko Prahy – nyní pouze online!

Ačkoliv nemáme vlastní kamennou prodejnu, sklad e-shopu máme u přímo pražského letiště.  Adresa níže je pouze informativní, nejedná se o výdejní místo!

Reklamace posílejte pouze na tuto adresu s průvodním dopisem nebo RMA autorizací:

Pavel Mikez – Wattmetry.cz
Ke Statenicím 369
25267 Tuchoměřice

Středočský kraj

IČ: 72696371

DIČ – VAT: CZ7811132538

Jsme plátci DPH

© 2019 Wattmetry.cz, Stages Cycling, LLC a Velocomp LLP 2017. Všechna práva vyhrazena. :: Proudly Designed and Assembled in Colorado and Florida

[lastupdated]