Podpora

Znalostní báze.

Wattmetr – Hlavní témata.

 wattmetr-stages-instalace-cz
Důležité: Minimální prostor pro wattmetr Stages Cycling a 4iiii mezi zadní stavbou a klikou. Platí i pro instalace wattmetrů 4iiii Precision a Podium.
Pokud nemáte minimálně 8 mm místa pro instalaci wattmetru, tak Váš rám nebude kompatibilní s wattmetrem Stages Power nebo 4iiii.
FAQ (11)
 • Je wattmetr vodě odolný? Ano, wattmetry jsou odolné proti dešti a  mokrému sněhu.
 • Můžu si sám upgradovat firmware ve wattmetru Power? Ano, bezdrátově pomocí aplikací pro Android a IOS. Firmware je doporučeno pravidelně aktualizovat u wattmetrů všech značek. 
 • Jak dlouho vydrží baterie ve wattmetru? Běžná doba výdrže na jedno plné nabití je 50-200 hodin. Záleží na typu baterie a wattmetru.
 • Budu informován o stavu baterie v mém wattmetru? Ano, bezdrátově pomocí aplikace ne zobrazovací jednotky.  
 • Musím kalibrovat wattmetr? Ano, je doporučeno dělat statickou kalibraci (zero offset) neboli nulování. Princip je stejný jako u nulování váhy, což znamená že výchozí naměřená hodnota výkonu je stejná. 
 • Jak se dovím, jestli jsou moje kliky jsou kompatibilní s wattmetrem? Většina klik se standardem HollowTech II je kompatibilní s levostrannými wattmetry.  
 • Jaké cyklocomputery a GPS hodinky funguji s wattmetrem? Většina hodinek a computeru jako jsou Garmin, Wahoo, Polar, Suunto, Bryton, Sigma jsou kompatibilní s wattmetry, které prodáváme.  Jedinou podmínkou je nutnost profilu výkonu bezdrátového komunikačního protokolu ANT+ nebo Bluetooth Smart.  
 • Jak se dovím, jestli zdali je moje kolo je kompatibilní s wattmetrem? Stačí nám poslat obrázek zadní stavby, kde je vidět místo mezi spodní rámovou trubkou a klikou, která je v poloze 15 hodin. 
 • Mohu vyměnit baterii na měřiči výkonu bez odeslání? Ano, baterie se snadno a rychle vyměňuje a nevyžaduje žádné nástroje. Před výměnou krytu mějte na paměti, zda má váš měřič výkonu původní nebo plastový design víčka a postupujte velice opatrně. Proces výměny baterie se mírně liší mezi různými generacemi modelů wattmetrů a víček. Některé wattmetry vyžadují šroubovák pro výměnu baterie. Některé wattmetry se musí měnit v u nás servisu nebo v autorizovaném servisu. Víčka a další základní díly na wattmetry všech našich značek máme běžně skladem.
 • Potřebuji spolu se svým měřičem výkonu samostatný senzor kadence? Ne, většina wattmetrů má zabudovaný měřič frekvence šlapaní a měří ho pomocí akcelerometru.
 • Jaká je záruka na měřič výkonu a další elektroniku? Minimálně 24 měsíců, (2) roky na nové wattmetry a ostatní nové zboží. Firmy s IČO mají záruku 12 měsíců (1) rok. Použité certifikované wattmetry a další elektronika mají záruku 6 měsíců (1/2) roku. U nás máte jistotu rychlé vyřízení reklamací a pozáruční opravy i některých značek. 
 • Nabízí firma Wattmetry.cz sponzorství? Materiální podpora představuje výzvu pro každého sponzora. Cílem jakéhokoli sponzorství je vzbudit zájem veřejnosti a poptávku po značce a nakonec prodat více produktů propagovaných sponzorstvím. Od počátku naší značky Wattmetry.cz jsme si mysleli, že k dosažení úspěchu potřebujeme partnerství s místními dealery. I když jsme v prvním a druhém roce nabízeli podporu i pro amatérské týmy a jednotlivce přímé sponzorství amatérům a lidem. Pak jsme tento program pozastavili ve prospěch sponzorského programu pro závodníky, kteří jsou podporovány přes naše prodejce a dealery potažmo týmy.Naším cílem je zvýšit schopnost našich sponzorů v jejich okolí. Identifikovat klíčové vlivy a podporovat je s cílem posílit nové povědomí o naší značce ve vašem městě a podpořit tak wattmetrů ve vašem místním obchodě. S ohledem na to vše tlačíme výhradně na místní amatérské sportovce, aby spolupracovali s našimi místními prodejci, abychom vytvořili skutečný kanál vlivu a aktivovali naše sponzorství na místní úrovni.Mějte prosím na paměti, že je několik klíčových požadavků, které musí být splněny při výběru našich prodejců o sponzorství pod hlavičkou Wattmetry.cz. Máme fixní období objednávek a požadavky na zobrazení loga.Zatímco firma Wattmetry.cz bude přímo podporovat několik profesionálních atletů a profesionálních týmů, tento nový sponzorský program prodejce však bude sloužit jako jediná příležitost pro amatérské cyklisty k získání sponzorství od Wattmetry.cz Pokud jste profesionál a děláte si živá jezdecká kola a máte dotazy týkající se přímého sponzorství, pošlete e-mail na adresu home@wattmetry.czPortfolio našich ambasadorů najdete zde: http://wattmetry.cz/podporujeme/
  Nezapomeňte na to, že sponzorství není charita; vyžaduje investici a podporu, ale také by měla přinést stejnou nebo větší návratnost prodejci, se kterým pracujete; mějte na paměti, když požadujete sponzorství od místního prodejce Wattmetry.cz. Díky moc a hodně štěstí v nové sezóně. Těšíme se na vaše úspěchy s wattmetry a produkty všech našich značek.
 • Kdo to je ambasador? Jedna z definic zní takto: Ambasador je nejčastěji vlivný uživatel, který se viditelně spojuje s konkrétní značkou. Takové spojení může být naprosto spontánní (ambasador má značku rád), nebo může mít povahu marketingové spolupráce (i v tomto případě by měl mít ambasador více než pozitivní vztah ke značce). Ambasador pomáhá šířit značku a její hodnoty do svojí komunity nevtíravou cestou. Informace podané ambasadorem jsou důvěryhodnější a opravdovější. 

Jak trénovat s wattmetrem. Pouze v AJ (1)

Video knihovna (5)

Stages Power -Uživatelské příručky – Návody (3)
Stages Power – Informace o aplikacích (3)
Poradce při obtížích (6)
 • Co s tím, když je rozbitý kryt od baterie nebo plastový kryt wattmetru? Neprodleně nás kontaktovat. 
 • Můj Garmin Edge 520 nebo další modely “visí” na pří kalibračním procesu? Dle návodu Garminu je třeba celý proces znova opakovat. 
 • Nahrávání Firmwaru bylo zrušeno? Je třeba znova opakovat proces nahraní nového firmwaru. Je třeba mít kvalitní internetové připojení. 
 • Mám chybu při kalibraci wattmetru? Je třeba znova spárovat wattmetr a udělat nový kalibrační proces. Klika musí být v poloze 6 hodin. 
 • Nastavení na hodnotu nula se změnilo např. 892. Jak vím, že to je správná hodnota? Pokud vám wattmetr nehodí chybu při kalibraci, tak je to správně. 
 • Jak mám zkontrolovat verzi firmwaru, když nemám Stages Power aplikaci? Zde je odkaz pro wattmetr Stages generaci 3. Genrace wattmetru Stages Power 1 a 2 je zde.

© 2020 Wattmetry.cz a Stages Cycling, LLC 2017. Všechna práva vyhrazena. :: Proudly Designed and Assembled in Colorado