Nový PowerPod v3

Powerpod Power Meter Computer rendering

PowerPod je první přesný měřič výkonu obou noh na našem trhu, který se přidělává na řídítka pomocí držáku GoPro.

Nyní máme v nabídce již 2019 verzi POWERPOD V3 Ant/Ble: NOVINKA V KAŽDÉM SMĚRU

PowerPod v3 vylepšuje výkonné funkce a výhody původního PowerPodu s lepším výkonem, více funkcemi a neuvěřitelnou hodnotou:

1. PowerPod v3 je nyní dodáván standardně s možností ANT a BLE (Bluetooth Smart)

2. Vylepšená přesnost: PowerPod v3 obsahuje nové senzory větru a akcelerometr

3. Nový elektronický obvod baterií prodlužuje dobu vypnutí zařízení PowerPod v3 na více než 3 měsíce

4. Elegantní, nízkoprofilový Aero design

5. To vše za nižší cenu 8990 Kč.

Vylepšení PowerPod v3 Ant/Ble zachovávají původní vlastnosti technologie PowerPod:

PRO-LEVEL PERFORMANCE

PowerPod v3 poskytuje „zlatý standard“, měření síly obou nohou, pomocí patentované technologie, která byla testována a ověřena u některých nejlepších profesionálních týmů na světě.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ

Nevyměňujte kola, kliky ani pedály. Místo toho je instalace aplikace PowerPod v3 neuvěřitelně snadná:

1) Připojte držák PowerPod k řídítkům (nebo s volitelným držákem Combo přímo pod Garmin)

2) Spárujte PowerPod v3 s ANT + senzorem rychlosti nebo rychlosti/kadence vašeho kola

3) Spárujte svůj Garmin nebo jiný počítač ANT+ na kole na PowerPod v3

Pak jen jeďte!

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

PowerPod v3 má pouze jedno tlačítko a jedno „stavové světlo“. Nastavení je absolutní jednoduchost.

Počítač ANT+ bike zobrazuje a zaznamenává výkon ve wattech (W) a další cyklistické metriky z PowerPod v3 .

Kromě softwaru PowerPod v3 můžete zdarma používat software Isaac od společnosti Velocomp pro PC / Mac a prohlížet si podrobný výkon, rychlost větru, rychlost kola, převýšení, sklon a další!

PŘENOS Z KOLA-NA-KOLO

PowerPod v3 se bez námahy přenese z jednoho kola na druhý (max. profily až 4 různých kol). Se všemi svými koly používejte stejný PowerPod v3; jednoduše jej připojíte (a samozřejmě i váš počítač na kole!) na kolo, které dnes jezdíte. PowerPod v3 automaticky detekuje, na kterém kole jedete, a upraví jeho vnitřní nastavení pro nejlepší výkon.

GLOBÁLNĚ RESPEKTOVÁNO

Podívejte se na níže uvedené recenze – budete nadšeni (a možná i překvapeni) díky respektování, které technologie PowerPod získala od recenzentů po celém světě jako je Ray Maker z DCRAINMAKER, THE 5 K RUNNER,  .

NESKUTEČNĚ DOSTUPNÉ

Žádný jiný měřič výkonu obou nohou se nepřibližuje k maloobchodní ceně 8990 Kč jako PowerPod v3.

TOP 10 funkcí PowerPodu: 

1. PowerPod umožňuje přesné měření výkonu pravé a levé nohy dohromady. Toto řešení je lepší než jednostranné wattmetry, a to díky vetší konzistentnosti naměřených dat a přesnosti celkového měřeného výkonu.
2. PowerPood je měřič výkonu, který je možné jednoduše přendávat wattmetr z jednoho kola na druhé. A to díky speciálnímu držáku GoPro pro PowerPod, který je kompatibilní jak triatlonové a TT speciály. PowerPod si zapamatuje profily až vašich 4 kol.*
3. PowerPod funguje s jakýmkoliv ANT+ cyklocomputerem (sporttestrem) podporující měření výkonu díky profilu ANT+ PWR.
4. Nyní si muže dopřát měření wattů s PowerPodem na vašem smartphonu nebo na GPS hodinkách díky technologii Bluetooth Smart.
5. PowerPod je měřič výkonu pod 9000 Kč.
6. Nová je také funkce dynamické kalibrace valivého odporu (crr) měřené 800x za sekundu. Funkce DCRR velice zpřesní aktuální měřený výkon a to nejen na hladkých silnicích, také na polních cestách apod.
7. Není jiný přesnější měřič výkonu, který používá ke kalkulaci data o sílách, které působí proti cyklistovi, jako vítr, valivý odpor nebo sklon silnice. PowerPod má díky výrobci firmě VELOCOMP LLC, všechny metody měření výkonu jsou patentovávány a Velocomp je pouze licencuje dalším firmám. Více informací NOTIO KONECT (Argon18) pro měření aerodinamiky v rálnem čase.
8. Technologie, kterou PowerPod používá je plně patentována firmou Velocomp LLC. Patenty, která firma Velocomp vlastní je licencována kanadským výrobcem kol Argon18 pro jejich nový projekt Notio Konect. Tento projekt je mimo jiné zaměřen na výpočet okamžitého a reálného aerodynamického koeficientu CdA při jízdě na kole. .   
9. PowerPod je testován a používán profesionálními závodníky u nás i ve světe jako mistr světa 2017 v dlouhém kvadriatlonu Leoš Roušavý.
10. PowerPod lze použít na gravel biky pro měření výkonu. 

* Každé kolo musí mít svůj vlastní senzor rychlosti nebo kadence/rychlosti ANT+.

Petr Vávra s Kovo Praha
Letošní mistr ČR na dráze Petr Vávra z Dukla Praha úspěšně používá PowerPod již třetí sezonu na dráze a silnici.

powerpod-gravel-silnicka-kotouce

Funkce DCCR

PowerPod měří vibrace během jízdy pomocí akcelerometru, tyto informace jsou následně opraveny výstupem o hodnotě valivého odporu (crr). Tyto kalkulace probíhají v reálném čase během jízdy, a vy dále již nemusí dělat žádné nastavení valivého odporu v softwaru iBike Isaac.

Pro ty z vás, kteří si chtějí užít jízdu s PowerPodem jinde než perfektní silnici, ale také po lesních cestách, v lehkém terénu, na rozbitém betonu, tak se vám dostanete díky funkci DCCR vynikajících přesnosti měření výkonu bez ohledu na povrch.

Cesta s PowerPodem tak stává cílem a vy můžete zažít nejedno velké dobrodružství třeba na i svém novém gravel biku.

V našich testech s Powerpodem nová funkce DCRR ukázala, že výsledky měřeného výkonu jsou velice přesné a impozantní. S DCRR funkcí na stejných cestách jsme se dostali s přesnosti měřeného výkonu do rozmezí 2W ve srovnání oproti drahému wattmetru s tenzometry v pavouku klik. DCRR je opravdu skvělý doplněk k vašemu Powerpodu, který využívá k přesnému měření celou řadu patentovaných senzorů.

newton-cesta

Nový firmware 6.12 a novější s funkcí DCRR si můžete, stáhnou do Powerpodu pomocí softwaru Isaac v hlavním menu “Device/Check Online for Firmware Update”

Kompletni verze firmwaru pro PowerPoD a AeroPod v AJ jsou zde včetně popisu nových funkcí. http://www.ibikesports.com/iBike_update/Newton%20FW%20Release%20Notes.pdf

[lastupdated]