STRYD WIND – měřič výkonu pro běžce a triatlonisty.

STRYD Wind detection je wattmetr pro běžce třetí generace s s funkcí měření vlivu větru na běžce. Stryd v3 je excelentní nástroj pro zlepšení techniky běhu a výkonnosti u všech běžců a triatlonistů.

Nyní budete vědět, kolik wattu potřebujete, když běžíte v protivětru, energii ušetřenou při běhu v větrem v zádech nebo kolik wattů ušetříte schovaný ve skupině běžců. Stryd dává běžcům schopnost proměnit vítr v měřitelnou sílu zvyšující výkon.

Nové schopnosti měření větru
Celá konstrukce podvěsu (včetně klipu) byla navržena tak, aby zachytila ​​vítr. Externí shell a vnitřní komponenty byly přepracovány, speciálně pro spotřebu a analýzu vzduchu a větru, kterým procházíte, v reálném čase.
Nově přidané senzory prostředí. Přidané snímače teploty a vlhkosti vám umožní využívat prostředí ve svůj prospěch.
Nově přidaný senzor magnetometru
Přidán magnetometr umožňující několik nových a vzrušujících a plánovaných možností, včetně vyšší přesnosti (bude umožněn v budoucích aktualizacích).
Rozšířená pamět
64x zvětšená pamět Strydu umožní jak delší sběr dat pro vaše ultra maratony, tak mnohem vyšší přesnost sběru dat.
Nový světelný indikátor s vysokou čitelností
Nový systém světelného indikátoru Stryd umožňuje indikaci, jako je nabíjení, nabíjení a párování a bezdrátová připojení, přehledné a snadno viditelné, a to zejména v podmínkách slunečního svitu.
Přivětivý footpod s klipem
Stryd se snadno odepíná, takže přendávaní Strydu mezi boty je jednoduché, dále je přidáná zabezpečenost proti sundaní podu v klipu.
Zvýšený dosah antény
Stryd anténní řada byla značně zvýšena, takže se můžete spolehnout na dobrý datový bod, bez ohledu na váš telefon nebo sportovní hodinky.

Stryd je důležitý také pro přesné dávkování intervalového tréninku, kde dokážete získat několikanásobně efektivnější trénink, než podle tepové frekvence.
Stryd Wind je mim jiné kompatibilní s hodinkami GARMIN, SUUNTO Spartan, Ambit3, Polar V800, Polar M600 a dalšími. 

Delší výdrž baterie.

Nová generace Strydu Everest vydrží na jedno nabytí několik stovek uběhnutých kilometrů.

Offline mód

Nyní Stryd funguje i jako samostatná jednotka, v případě, kdy nebudete mít k dispozici hodinky, nebo smartphone, Stryd uloží veškerá data o výkonu do interní paměti a následně se spojením s hodinkami, či mobilem dojde k celkovému přenosu dat

Power data

Získávejte konzistentní a spolehlivé informace o výkonu při vašem běhu v jakýchkoli podmínkách!

Jednoduchý design, dlouhá výdrž

Nasad’ si Stryd na botu, spárujte s hodinkami nebo spmartphonem a vyběhněte! Patentovaný design a nejnovější technologie zaručí dlouhou životnost Strydu.

Analýza vašeho tréninku

Zaznamenání každého vašeho tréninku zlepší vaší výkonnost! Sledujte Váš pokrok k dosažení vašich cílů!

Asistované běhání

Běhejte podle údajů výkonu během aktivity a zvyšte tím Vaši efektivitu.

Odkaz na náš eshop, kde můžete wattmetry STRYD v3 je níže. 

Kdo používá Stryd EVEREST u nás a ve světě?

Craig Alexander - 5x světový šampion Iroman Hawaii. Triatlonista Foto: Stryd.com
Craig Alexander – 5x světový šampion Iroman Hawaii. Triatlonista Foto: Stryd.com

Špičkový světový triatlonista Crair “Crowie” Alexander je ambasadorem firmy STRYD a sám byl 5x světovým šampionem v dlouhém triatlonu.

U nás Stryd Everest používá legendární triatlonista na dlouhých tratích a ultra-maratonec Petr Vavroušek a jeho syn.

Andy Reed - Ultramaratonec Foto: Stryd.com
Andy Reed – Ultra-maratonec Foto: Stryd.com

Wattmetr STRYD Summit komunikuje pomocí protokolu ANT+ PWR s lepšími sporttestry od Garimu a dalšími, viz níže. Dále pak pomocí Bluetooth Smart s chytrými zařízeními jako je iPhone, iPad nebo telefony a tablety s Androidem OS. Tyto zařízení musí mít vybaveny Bluetooth Smart protokolem pro bezdrátovou komunikaci a správnou běžeckou aplikací. Stryd spolupracuje se sportovními GPS hodinkami od Polaru a Suunta.

Více o kompatibilitě nových hodinek a smartphonů na strankách výrobce Strydu. 

Specifikace:

– Senzor měření výkonu je zacvaknutý na běžecké botě (FootPod).
– Běžecké metriky: Výkon (W), běžecká forma, intenzita, efektivita, analýza došlapu, únava, Race day  Power, přesné měření tempa a vzálenosti
– Váha: 10 gramů
– Baterie: Li-ion (bezdrátové indukční nabíjení)
– Životnost baterie: 1 měsíc běhu
– Bezdrátová technologie: ANT+ a Bluetooth Smart
Běžecký a analytický softwaru od Strydu PowerCenter
– Kompatibilní software: Xhale, 2peak, TrainingPeaks, SportTracks, Zwift, Garmin Connect, a Golden    Cheetah, WKO4, Smashrun, FinalSurge, iSmoothRun, Movescount
– Kompatibilní zařízení: Android Phone s Android 4.4+, iPhone s iOS 9.3+, Garmin Forerunner FR230,   FR235, FR 310XT, FR630, FR 910XT, FR920XT, FR735XT, FR935, Garmin Fenix 2, Fenix 3, Fenix        3HR, Fenix 5X, Garmin Vivoactive, Vivoactive HR, Vivoactive 3, Suunto Ambit3 Sport, Ambit3 Peak,    Ambit3 Vertical, Suunto Spartan Sport, Spartan Ultra, Spartan HR, Polar V800 a další

Nový STRYD je nyní nejpřesnějším footpodem na světě a to bez nutnosti kalibrace! Je to na základě dat od Jonathana z webu Fellrnr.com, který naběhá při testech s GPS hodinkami a footpody 19000 km.

[lastupdate]